0
(0)

کلینیک فوق تخصصی ارتوپدی اطفال

خانه درد برای درمان انواع دردهای حاد و مزمن ماهیچه‌ای– استخوانی، مفصلی، سرطانی و… تأسیس شده‌ است. پزشکان فوق ‌تخصص درد در کلینیک‌های درد، درد بیمار را درمان کرده یا به اندازه‌ای کاهش می‌دهند تا هرچه بیشتر به توانایی پیشین خود بازگشته و شرایط زندگی راحت‌تری برای بیمار فراهم شود.

در خانه درد، نخست پزشکانِ فوق‌ تخصص درد با انجام ارزیابی و معاینهٔ دقیق، علت را شناسایی کرده و سپس تلاش می‌کنند با ترکیبی از درمان‌های دارویی، درد بیمار را کاهش دهند و درصورت نیاز، با تغییر میزان و نوع داروی مصرفی، نتیجه بهتری ایجاد کنند. در صورت نرسیدن به نتیجه مناسب، گام بعدی جراحی (باز یا بسته) است.

مشاوره رایگان با کادر درمانی کلینیک

خانه درد مدرن ترین و پیشرفته ترین کلینیک ارائه دهنده ی خدمات فوق تخصصی به بیماران داخل و خارج از کشور در زمینه ستون فقرات، ارتوپدی و درد

ارتوپدی اطفال چیست؟

ارتوپدی یکی از شاخه های پزشکی است که در آن ضایعات مربوط به استخوان ها و مفاصل مورد بررسی قرار می گیرد و برای آنها درمان های متنوعی ارائه می شود. پزشک ارتوپد باید بتواند بیماری های مربوط به مفاصل را به خوبی تشخیص دهد و متناسب با جنسیت، سن و دیگر فاکتورهای تاثیر گذار بر بیماری فرد، بهترین راه درمانی را تجویز نماید. در این میان باید به این سوال پاسخ داده شود که ارتوپدی اطفال چیست؟

 با توجه به گستردگی فاکتورهای تاثیر گذار بر شاخه ی ارتوپدی این نیاز به وجود آمد که این شاخه از پزشکی، به زیر شاخه های متنوعی تقسیم شود تا پزشکان بتوانند با دقت بیشتری به اختلالات حرکتی بیماران بپردازند. یکی از مهمترین زیر شاخه های ارتوپدی، ارتوپدی اطفال می باشد که در آن بیماری های مربوط به مفاصل و استخوان های کودکان و نوزادان مورد بررسی و درمان قرار می گیرد.

در دوران کودکی بسیاری از استخوان ها و مفاصل در حال رشد هستند. در این میان اگر اختلالی در رشد این اندام ها اتفاق بیافتد به راحتی می توان اختلال بوجود آمده را برطرف نمود. زیرا متابولیسم بدن کودکان به گونه ای است که به سرعت می تواند ضایعات و اختلالات بوجود آمده در بدن را بهبود دهد. بهبود این اختلالات به شرطی اتفاق خواهد افتاد که روش های درمانی به موقع و توسط فوق تخصص ارتوپد اطفال تجویز شود. در غیر اینصورت ممکن است اختلالات بوجود آمده تا آخر عمر همراه فرد آسیب دیده بماند. پزشک فوق تخصص ارتوپد اطفال فردی است که دوره ی تخصص و فوق تخصص خود را در این رشته گذرانده و به خوبی با تمامی اختلالات مربوط به مفاصل کودکان آشنایی دارد و می تواند بهترین روش را برای درمان فرد آسیب دیده ارائه نماید.

اختلالات حرکتی در کودکان علاوه بر مشکلات فیزیکی، مشکلات روانی را نیز به همراه خواهد داشت. زیرا ضعف های حرکتی در کودک می تواند به سرعت منجر به تخریب اعتماد به نفس کودک در میان همسالان خود شود. حتی ممکن است این اختلالات توسط همسالان کودک مورد تمسخر قرار گیرد و به این صورت آن کودک از جامعه دور شود. به همین دلیل تشخیص و درمان مناسب ضایعات حرکتی در کودکان بسیار ضروری به نظر می رسد و تاثیر مستقیمی بر نحوه ی زندگی او خواهد داشت. بسیاری از خانواده ها برای درمان اختلالات حرکتی کودک خود به دنبال لیست پزشکان ارتوپد اطفال هستند تا به این طریق بتوانند پزشک مورد نظر خود را برای درمان کودک انتخاب نمایند. توصیه ما این است که برای یافتن پزشک خوب در زمینه ی ارتوپد اطفال حتما رزومه و تجربیات پزشک را در نظر بگیرید تا با خیالی آسوده روند را پیگیری نمایید.

به دنبال بهترین کلینیک برای درمان دردهای شبانه خود هستید…

با ما تماس بگیرید

چه بیماری‌هایی در کلینیک ارتوپدی کودکان خانه درد قابل درمان است؟

ما در کلینیک ارتوپدی کودکان خانه درد از تجربه بهترین دکتر ارتوپد کودکان برای درمان مشکلات و بیماری‌های اسکلتی-عضلانی در اطفال استفاده می‌کنیم. دیسپلازی مفصل ران، انحراف ستون فقرات، اختلالات عصبی-عضلانی و مشکلات موثر بر روی گردن، شانه، پاها و دست‌ها تنها بخشی از خدماتی است که در کلینیک فوق تخصصی ارتوپدی اطفال خانه درد ارائه می‌شوند.

فراموش نکنید که تمام سرمایه کودکان ما سلامت‌شان است. بنابراین اگر فرزندتان نمی‌تواند مانند دیگر کودکان فعالیت بدنی داشته باشد، و حدس می‌زنید که دچار مشکلات اسکلتی-عضلانی شده است؛ حتما از مشاوره دکتر ارتوپد کودکان که در مرکز ما مستقر است استفاده کنید. درمان به موقع بسیاری از بیماری‌های ارتوپدی، آن هم در دوران کودکی می‌تواند بسیار موفقیت‌ آمیزتر از درمان این بیماری‌ها در بزرگ‌سالی باشد. بنابراین تا دیر نشده دست به کار شوید و با دکتر ارتوپد اطفال کلینیک خانه درد در مورد مشکل فرزندتان مشورت کنید.

روش های درمانی در ارتوپدی و بخصوص در ارتوپدی کودکان از تنوع بالایی برخوردار است. برخی از اختلالات مفصلی با ورزش های مشخص و تداوم در انجام حرکات صحیح برطرف می شوند. برای درمان برخی دیگر از این اختلالات، باید رژیم غذایی مناسبی را انتخاب نمود و درکنار آن با دستور پزشک ارتوپد مصرف داروهایی را در دستور کار قرار داد. اما در برخی موارد برای درمان برخی از اختلالات باید بر روی بیمار عمل جراحی انجام شود. در کودکان این جراحی باید توسط جراح ارتوپد اطفال انجام شود تا مشکلات حرکتی به صورت فیزیکی با عمل جراحی برطرف گردد. جراحان ارتوپد اطفال در موارد ضروری با انجام عمل جراحی بخش هایی از استخوان یا مفصل فرد بیمار را ترمیم می کنند تا بتوانند با این روش اختلال حرکتی بوجود آمده را برطرف نمایند.

مرکز تخصصی و فوق تخصصی ارتوپدی خانه درد توانسته به لطف کادر مجرب پزشکی خود خدمات بسیار ارزنده ای را به بیماران ارائه نماید. این مرکز در تمامی شاخه های مربوط به ارتوپدی فعالیت مستمری دارد. از جمله ی مهمترین آنها باید به بخش ارتوپد اطفال اشاره کرد که به خوبی توانسته نیاز های بسیاری از بیماران تهرانی و شهرستانی را برطرف نماید. اختلالات مفصلی در کودکان بسیار شایع می باشد و بسیار دیده می شود که این اختلالات با کم توجهی والدین منجر به مختل شدن روند زندگی کودک می گردد. از این رو توجه به این اختلالات و همچنین انتخاب بهترین روش های درمانی می تواند نقش بسیار مهمی در زندگی کودک شما داشته باشد.

تماس با کلینیک ارتوپدی کودکان خانه درد

خانه درد مدرن ترین و پیشرفته ترین کلینیک ارائه دهنده ی خدمات فوق تخصصی به بیماران داخل و خارج از کشور در زمینه ستون فقرات، ارتوپدی و درد

به این صفحه چند امتیاز میدی؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید!

میانگین رتبه 0 / 5. 0

02126703126
Call Now Buttonتماس فوری